Поиск

Drones Farming, терміново!

В 20-му сторіччі на допомогу фермерам прийшли літаки. За 100 років вони недалеко еволюціонували, тому на сьогоднішній час віддають своє місце мобільним агрокоптерам. Сьогодні дрони можуть замінити літаки в багатьох сільськогосподарських роботах:Моніторинг місцевості. Дрон може зробити високоякісне фото і відео, причому доволі швидко і точно. На такому фото ви зможете побачити навіть мураху у гарній якості. Літаку таке не під силу.


Обприскування хімією теж вийшло на новий рівень. Основна перевага - якість авіа-обприскування значно поступається дрону. Бо останній може обробити територію з точністю до сантиметра + не створює вітер, через який добрива розлітаються поза локацією.


Робота в малодоступній або вузькій зоні. Компактність і функціонал дрона дозволяє йому обробляти навіть маленькі шматочки поля, де використання добрив буде ефективним, не витрачаючи зайвих ресурсів і не шкодячи довкіллю.


Ще однією великою перевагою дрона є мобільність, простота використання, а також відсутність необхідності довгої посадкової смуги. Послуги обприскування агрокоптером тепер незамінні для фермерського господарства.

Просмотров: 0Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все