Поиск

Як агрокоптери захоплюють аграрний бізнес

Ми схильні сприймати інновації скептично. Так було і з агрокоптерами, коли вони тільки починали завойовувати сільськогосподарський ринок. Фермери звикли до величезної наземної техніки та важких авіаційно-хімічних робіт. На щастя, бажання автоматизувати процеси згодом перемогло консервативні упередження.


Бізнес любить результат

Зараз в Китаї 15% агро-робіт проводять дрони. Азіати вирішили використати функціонал дронів для заміни важкої механічної роботи співробітників. Агрокоптери почали використовувати для розпилення добрив і моніторингу навіть на горбистій місцевості з безліччю обривів. До речі, Agras T20 та Agras T30, з яким працює команда Drones Farming, належить саме лідеру ринку flytech-компанії DJI Agriculture.

Тепер і українські холдинги беруть курс на автоматизацію сільського господарства. Це допомагає вести якісну конкурентну боротьбу, заощаджувати час та кошти. Так лідери індустрії працюють над тим, щоб керувати усією технікою можно було через телефон. І якщо до повної роботизації ще далеко, ефективність дронів, в порівнянні з іншою технікою для розпилювання, видно уже сьогодні. характеристики роботи дрона: один дрон здатний розпилювати 140 га/зміна висота роботи над культурою 1,5 - 5 м. норма внесення 3-20 л/гаDrones Farming використовує найінноваційніші агрокоптери. Перевірити їх функціональність можна вже цієї осені.

#інновації #агродрони #AgrasT30 #AgrasT20 #DJI #Agriculture #agro #smartfarming #внесенняЗЗР

Просмотров: 0Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все