Поиск

Чому європейці обирають дрони?Після вибуху на атомній станції Фукусіма-1 та катастрофічних наслідків глобального зміни клімату, Європа вирішила взяти курс на зелену енергію. До кінця року в Німеччині має зупинити роботу остання АЕС. А до 2038 року там мають перестати використовувати вугілля в якості джерела енергії. Такі політичні рішення не обійшли стороною і агросферу.


Бізнес-тренди сучасності - це ефективність та екологічність. В агросфері вони актуальні, як ніколи раніше. У Німеччині 9% фермерів користується дронами. 4% використовують власних дронів, а інші звертаються до компаній, які надають такі послуги. Більш того, великі холдинги виказують чималу зацікавленість. В чому ж секрет?


Справа в тому, що у Європі, в цілому, йде боротьба за екологію. Від кількості викидів залежить і сума податків. Тож заощадливі німці швидко звернули свій погляд на більш екологічний спосіб розпилення добрив. При цьому, дрон не давить частину врожаю під час обприскування, що робить його використання більш заощадливим.


Так, генератор, який заряджає батареї для дронів, дає викиди вуглекислого газу, але вони в десятки разів менші, ніж від використання наземної техніки, витрати палива на один дрон становлять 200 грамм/га.

До того ж дрон взагалі ніяк не шкодить атмосфері і комахам та не потребує компенсації за витрати на паливо, на відміну від тракторів чи авіа.

Просмотров: 0Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все