Поиск

Дрони - майбутнє агробізнесу

На початку 2000-х ми дивилися фільм “Назад у майбутнє” і мріяли, щоб схожі технології з'явилися у нас. Двадцять років по тому майбутнє вже не виглядає таким далеким і незвіданим.Тим більше, коли дізнаєшся, що перший прототип дрону був створений Теслою у 1899 році.Дрони захоплюють все більше сфер діяльності людини —

моніторинг, зйомки, перевезення товарів чи розпилення добрив в сільському господарстві. Пара дронів може провести зйомку місцевості, розробити її 3D модель і показати, де рослина в нормальному стані розвитку, а де рослинам не вистачає води чи інших елементів для їх розвитку.

На відміну від вже застарілих авіа-моделей, дрони можуть розпилити добрива швидко і з точністю до сантиметра. При цьому хімікати не розлетяться за межі поля. А також тепер можна ефективніше використовувати добрива, адже можна швидко обробляти окремі ділянки, з технологією диференційного внесення.

Через високу ціну коптера, приватним фермерствам та навіть холдингам вигідніше замовляти розпилення хімікатів у підрядника. Найновіші дрони DJI від компанії Drones Farming зроблять таку роботу на вищому рівні.


#агродрони #AgrasT30 #AgrasT20 #DJI #Agriculture #agro #smartfarming #внесенняЗЗР

Просмотров: 0Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все