Поиск

#дайджестновин

Обрали найкращі аграрні стартапи на Sikorsky Challenge.

В цьому році ювілейний фестиваль відзначився рекордною кількістю заявок - 320 охочих взяти участь. 14 серпня були оголошені переможці конкурсу інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ».

• Краща бізнес-модель - «Mr.Seaweed. Органічні стимулятори росту для рослин з водоростей Азовського моря ». • Краща ідея - «Автоматизований лазерний опромінювач для інкубації яйця птиці Poultry». • Краще стартап-рішення проблем клієнта - «Виробництво гумінових-органо-мінеральних добрив нового покоління». • Найкраще технологічне рішення стартапу - «Інформаційно-телекомунікаційна система моніторингу та управління зрошенням IPoliv»Всім кукурудзу!


В період з жовтня по липень 2020/21 з України було експортовано 23,4 млн т кукурудзи, що на 18% поступається обсягу відвантажень за аналогічний період сезоном раніше (28,5 млн т). Основним імпортером української зернової в поточному сезоні залишається Китай, який закупив за 10 місяців поточного сезону 8,5 млн т, що на 60% перевершує аналогічний показник 2019/20.


Безглютенові рекорди.

Компанією Agricom Group в нинішньому році вперше буде зібрано рекордний урожай безглютенового вівса. Зараз зібрано 500 т безглютенового вівса, а до кінця збору врожаю компанія планує зібрати вдвічі більше. Відзначається, що такий рекордний урожай в нинішньому сезоні буде зібраний завдяки тому, що підготовка насіння здійснювалася на поливних полях Луганщини, де вже третій рік поспіль розвивається власне насінництво.


#дайджестновин #інновації #агродрони #AgrasT30 #AgrasT20 #DJI #Agriculture #agro #smartfarming #внесенняЗЗР

Просмотров: 1Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все