Поиск

Бджолярі VS Дрони


Загибель бджіл — серйозна проблема для сільського господарства, яка відбувається, в тому числі, через отруєння комах агрохімікатами. Але ефективне товарне виробництво агрокультур без застосування сучасних препаратів для захисту від бур'янів і шкідників неможливе. Тому команда Drones Farming обов'язково перевіряє найближчі території перед запуском агрокоптерів.До Законодавства України внесено серйозне покарання за знищення бджолосімей. Тепер це не адміністративна, а кримінальна відповідальність:

За застосування «заборонених» препаратів для рослин, яке створило загрозу отруєння або загибелі бджіл, загрожує штраф 1-2 мільйони гривень або обмеження волі на строк до 3 років.

Якщо застосування препаратів таки спричинило загибель комах, порушнику можуть виписати штраф в розмірі від 3 до 5 мільйонів гривень або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 2 років.

По всьому світу популяція бджіл невпинно падає, а їх відсутність може призвести до екологічної катастрофи. Тому фермерам радять вивозити вулики з бджолами подалі, аби хімікати не отруїли комах. При цьому, кількість днів і відстань від цільової локації може суттєво відрізнятися в залежності від отруйності хімікатів.

З появою дронів розпилення хімікатів можна контролювати з точністю до сантиметру, не наражаючи бджіл на небезпеку. При цьому більшість робіт дронів проводиться вночі, коли бджолині сім'ї сплять. А отже — ризик нашкодити комахам суттєво мінімізується.

Просмотров: 0Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все