Поиск

Десикація рослин – це важливий агротехнічний прийом, який проводять перед збиранням урожаю з метою прискорення дозрівання різних сільськогосподарських культур, шляхом зменшення вмісту вологи в зерні та насінню, полегшує збирання врожаю, зменшує забур’яненість, а також втрати врожаю.Під час проведення робіт із застосуванням пестицидів в першу чергу необхідно забезпечити збереження здоров’я людей і охорони навколишнього природного середовища по відношенню до економічного ефекту від застосування пестицидів і агрохімікатів.


Власники та орендарі земельних угідь зобов’язані своєчасно сповіщати населення, сільські ради та власників пасік про місця, терміни і методи застосування десиканта;


Відповідальність за дотримання метеорологічних умов несе керівник робіт, який забезпечує використання об’єктивних методів вимірювання температури та швидкості руху повітря


Для цієї роботи чудово підійдуть дрони, адже вони мають декілька переваг перед іншою технікою:


• Точність. Дрони з ідеальною точністю розпилять добрива і не пошкодять інші рослини.

• Надійність. На відміну від наземної техніки, дрони не подавлять урожай і не загрузнуть в багнюці після дощу.

• Екологічність. Через низьку висоту польоту (1-3 метри), ризик, що пестициди знесе вітром на житлові зони вкрай низька.


Якщо, ви хочете швидко і ефективно обробити поля, пишіть в дірект або телефонуйте за номером +380 98 43 56 254

Просмотров: 1Комментариев: 0

Загибель бджіл — серйозна проблема для сільського господарства, яка відбувається, в тому числі, через отруєння комах агрохімікатами. Але ефективне товарне виробництво агрокультур без застосування сучасних препаратів для захисту від бур'янів і шкідників неможливе. Тому команда Drones Farming обов'язково перевіряє найближчі території перед запуском агрокоптерів.До Законодавства України внесено серйозне покарання за знищення бджолосімей. Тепер це не адміністративна, а кримінальна відповідальність:

За застосування «заборонених» препаратів для рослин, яке створило загрозу отруєння або загибелі бджіл, загрожує штраф 1-2 мільйони гривень або обмеження волі на строк до 3 років.

Якщо застосування препаратів таки спричинило загибель комах, порушнику можуть виписати штраф в розмірі від 3 до 5 мільйонів гривень або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 2 років.

По всьому світу популяція бджіл невпинно падає, а їх відсутність може призвести до екологічної катастрофи. Тому фермерам радять вивозити вулики з бджолами подалі, аби хімікати не отруїли комах. При цьому, кількість днів і відстань від цільової локації може суттєво відрізнятися в залежності від отруйності хімікатів.

З появою дронів розпилення хімікатів можна контролювати з точністю до сантиметру, не наражаючи бджіл на небезпеку. При цьому більшість робіт дронів проводиться вночі, коли бджолині сім'ї сплять. А отже — ризик нашкодити комахам суттєво мінімізується.

Просмотров: 0Комментариев: 0

В 20-му сторіччі на допомогу фермерам прийшли літаки. За 100 років вони недалеко еволюціонували, тому на сьогоднішній час віддають своє місце мобільним агрокоптерам. Сьогодні дрони можуть замінити літаки в багатьох сільськогосподарських роботах:Моніторинг місцевості. Дрон може зробити високоякісне фото і відео, причому доволі швидко і точно. На такому фото ви зможете побачити навіть мураху у гарній якості. Літаку таке не під силу.


Обприскування хімією теж вийшло на новий рівень. Основна перевага - якість авіа-обприскування значно поступається дрону. Бо останній може обробити територію з точністю до сантиметра + не створює вітер, через який добрива розлітаються поза локацією.


Робота в малодоступній або вузькій зоні. Компактність і функціонал дрона дозволяє йому обробляти навіть маленькі шматочки поля, де використання добрив буде ефективним, не витрачаючи зайвих ресурсів і не шкодячи довкіллю.


Ще однією великою перевагою дрона є мобільність, простота використання, а також відсутність необхідності довгої посадкової смуги. Послуги обприскування агрокоптером тепер незамінні для фермерського господарства.

Просмотров: 0Комментариев: 0